Select Page

Učenci so nestrpno pričakovali prihod dedka Mraza. Zanj so pripravili čudovit program. Namesto dedka Mraza sta prišla dva palčka po imenu Pal in Ček, z novico, da dedka Mraza ne bo, ker so mu ušli jeleni. Učenci so se s programom, kljub razočaranju, predstavili palčkoma. Pal in Ček sta bila nad programom tako navdušena, da sta poklicala na Severni tečaj, če dedku Mrazu ne bi le kako uspelo priti na DOŠ Prosenjakovci. Starejša palčka Pinki in Ponki sta preko »znanstveno-čarobnih« prijemov ugotovila, da sta Pal in Ček, tista ki sta izpustila jelene in tako onemogočila dedku Mrazu da pride na šolo. Ampak na presenečenje vseh nas je dedku Mrazu po čudežu le uspelo priti in obdariti pridne učence na šoli. Več si lahko ogledate v galeriji.